İNOVASYON

Çok daha hızlı entegrasyonlar

Tedarikçilerimizle sorunsuz alt yapı entegrasyonları. Markalarının,ürünlerinin en sorunsuz bir biçimde doğru kanalda,doğruca iletilmesi. Yönetimi çok daha düzgün ilerletmek. Çok daha hızlı veri iletişimi ile etkin rekabet ortamından uzak kalmamak. 

Çalışanlarımızın birebir yönetime katılımları, Fikirlerin hiç küçümsenmemesi,ayrı birimlerin,farklı akıl yöntemlerinin irdelenmesi Yönetilenden ziyade,yönetici kararlılığı. 

Rakiplerimizin her zaman var olma süreçlerinin korunması.Müşterilerimizin menfaati açısından mutlak gereklilik. Daima daha ileriye en mükemmel bir biçimde ilerleme hissiyatının sürekli törpülenmesi. 

Alıcılara,çok daha farklı,yanıltmasız,etkin ödeme şekilleriyle sunumlar. Ve gereklilik olarak,ürün seçeneklerininde paralel arttıtırılması. Konforlu alışveriş gerekliliklerini yerine getirme çalışmaları. 

"Pazarla-Matik" ile reel karların oluşturulması,alıcıların ve tedarikçilerin menfaatlerinin arttırılması. 

İlkler ve yine ilk olacaklar

En açıklayıcı ürün bilgileri ile ilk! "Soğuk Alışveriş" nitelendirilmesinin hiç yıkılmak zorunda kalmadığı, "Sıcak İletişim" in korunması. 

Sektörel online sistemin oluşturulmasında ilk! Her yeni markanın sisteme adaptasyonunun,hiç olmamışcasına korunması. 

İstihdam sayısının çokluğunda ilk! "Ekmek" denen,Milli hasılanın yükseltilmesine çok daha fazla katkı,çok daha kişiye "ekmek" 

Online ve kurumsa alanda Pazar payımız % 99 la ilk! Oranımızın değişmesi,Ekonomik katkıların farklı vizyonlar tarafından paylaşılması. 

Üreticinin desteklenmesinde ilk! Üreticiyi çok daha hızlı,reel noktalara ulaştırarak ,vizyon desteği.Pazarlama kasvetinden kurtarıp,en kaliteli ürünü üretmesine olanak sağlamak. 

İlk önce kalite, sonra fiyatta ilk! Müşterilerimize "ilk fiyat,sonra kalite" olgusunu hiç yerleştirmemek . 

Sosyal projelerimizin,insanımız için devamı.Büyüklerimizi örnek almaktan vazgeçmemek! 

Dünya ile entegre olan bir Türkiye için!