ModaCar E-Ticaret bayiliği

11.000 ürün çeşidi, 2650 marka araç aksesuarları, motosiklet, bisiklet, yapı market ürünleri ve kişisel ürünler olark yaşamı birleştirdik.

2452 Kurumsal firmaya ve size, aracınıza özel çözümler, 4400 üretim, 6000 m2 üretim ve AR-GE  alanı

Fırsatlar,

Kargo Bedava >

DropShipping yapmak isteyenler için destek başladı. Artık ModaCar sisteminde tüm ürünler alt limitsiz KARGO BEDAVA olarak gerçekleşecektir.  Satış Platformlarında tüm ürünlerimizi KARGO BEDAVA olarak satışa koyabilir ve dropShipping ile kargo bedava gönderebilirsiniz.

Drop Shipping >

1 Şubat itibariyle dropshipping hizmetimiz tekrar başladı.  Sadece  “1 TL” hizmet bedeli ödeyerek , tüm gönderilerinizi  KARGO BEDAVA gönderebileceksiniz.

Komisyon, Mağaza kirası, ürün listeleme vb tüm maliyetlerinizi biz ödüyoruz >

Web’te satışa sunduğumuz 7000 adet ürünün, satış platformlarındaki dükkan kirası, listeleme ücreti, komisyon ücretlerini, modacar.com.tr’den günde sadece 166,50 TL + kdv ürün sipariş ederek sıfırlayabilirsiniz. Hemde bayi indiriminizle!

N11.com, gittigidiyor.com ve hepsiburada.com için toplamda günde sadece 499,50 TL + kdv ürün sipariş ederek , ay sonunda karşılıklı mutabakat sonrası tüm bedelleriniz hesabınıza geri ödenecektir.

Örnek olarak toplamda 4.995 TL ürün alırsanız, modacar.com.tr önerilen perakende satış fiyatı baz alınarak, 6.243 TL üzerinden hesaplanıp, her 4995 tl + kdv ‘de bir 1.000 TL hesabınıza geri ödenecektir.

3 platform için dükkan kirası, listeleme ücreti ve komisyon bedelleri (6.243 tl satış yapmış olmanız baz alınmıştır. Bedel  yükselirse aynı oranda geri ödemeniz yükselecektir.)

N11.com >

2000 ürün listeleme bedeli 0,05*2000= 100 TL , 6.243 TL satış komisyon bedeli  750 TL

Gittigidiyor.com >

4500 ürün listeleme bedeli 0,03*4500=125 TL, Dükkan kirası 450 TL, 6.243 satış komisyon bedeli  625 TL

Hepsiburada.com >

6.243 Satış komisyon bedeli  937,50 TL

3 platforma ortalama komisyon toplamınız 2987,50 tl olacaktır.

E-Ticaret sitenizi kuruyor ve kurulum ücretlerini biz ödüyoruz >

e-ticaret siteniz yok mu ? Çözüm ortağımız Kobimaster.com’dan 4.750 TL olan anlaşmalı ücretle sitenizi kurun. Modacar.com.tr’den 21.500 TL + KDV ürünü ister tek seferde ya da istediğiniz sürede alın,  site kurulum bedelinizi geri ödeyelim.

XML bağlantısı ile otomatik veri iletişimi sayesinde 1 günde aktif edebilirsiniz.

 

Entegrasyon

ModaCar, e-ticaret sitelerine sunmuş olduğu, XML alt yapısı ile;

Ürüne ait görsel linki nin yer aldığı veritabanını çok pratik olarak size verilen link üzerinden 1 saat gibi kısa sürede sisteminize entegre edebilirsiniz. Bunun yanı sıra e-ticaret alt yapısı sağlayan ve satışını yapan tüm firmalardan datalarımızı otomatik olarak paket içerisinde hazır alabilirsiniz.

Güncelleme,

Ürünlerimize ait aktif/pasif,alış ve perakende satış fiyatlarımız günlük her 2 saatte bir otomatik olarak xml vertiabanımıza aktarılmaktadır.  Sistemimizde sitenizin hiçbir şekilde STOK tutmasına gerek bulunmamaktadır.Tüm tedarik,stok tarafımızdan karşılanmaktadır. Son kullanıcının satınaldığı üründen vazgeçmesi yada başka bir ürün almak istemesi durumunda ilgili arkadaşlarımız gerekli önerileri hızlı şekilde sunmaktadır . Arızalı yada ayıplı ürünlerde yine son kullanıcıya gerekli uygulama hızlı şekilde iletilmektedir. 

Garanti

Satılan her ürünü 2 sene garanti vermenin yanı sıra,bu süre zarfında yada 10 yıl süre ile yedekparça hizmetleride vermektedir. Müşterilerinden kendilerine ulaşan soru/sorunları tarafımıza ileterek en net cevapları en kısa sürede alması sağlanmaktadır.

Hediyeli ve İndirimli Ürünler :

Her ayın ilk günü ile son günü arasında sürecek olan İNDİRİMLİ ÜRÜNLER ve HEDİYELİ ÜRÜNLER yine ModaCar tarafından bedelleri karşılanacak şekilde bildirilmekte ve satışların hızlandırılması sağlanmakta ve bu sayede ciro seviyeleri maksimuma yükseltilmek istenmektedir.

Tedarik

İstanbul dışındaki online müşterilerimiz içinde sadece kargo ile gönderi yapılmaktadır. DropShipping sisteminide tercih edebilirsiniz.  

Hemen web@modacar.com.tr 'den irtibata geç

MARMARA Rivoluzione, Creative Solutions