ModaCar E-Ticaret bayiliği

ModaCar olarak 1978’den beri, araç aksesuarları, araç malzemeleri, Motorsiklet ve Bisiklet malzemeleri, yapı market, ev, ofis ve kişisel ürünler olarak 11.000 ürün içeren konsepte sahibiz.
 
Otomobiller için araç içi aksesuarları, araç dışı aksesuarlar, araç brandaları, oto paspasları, trafik emniyet kitleri, torpido ve koltuk bölgesinde sürücü ve yolcu ihtiyaçlarına yönelik çözümler, araç dışında, trafik setleri, bijon anahtarı, aydınlatma ürünleri, oto cila ve bakım ürünleri, bagaj çantaları, eşya ve bisiklet taşıyıcılar gibi bir çok ürün yer almaktadır.
 
Motorsiklet ve Bisiklet için yedekparça ve aksesuar malzemeleri, Kişisel ürünlerden, ütü kolasından anahtarlıklara, mangal ve barbekü malzemelerinden outdoor kamp ürünlerine uzanan geniş ürün yelpazesi de mevcuttur.
 
Ev, ofis, banyo, bahçe gibi ürünler de temizlik ürünleri, boyama, el aletleri, bahçe aydınlatma ve saksı gibi ürünleri kapsamaktadır.
 
Hazır ürün satışı yanı sıra, kimyasal, sprey veya dökme bazlı her tür araç ve yapı ürünü üretebilmenin yanı sıra, hazır ürünlerden de çözümler sunmaktayız.
 
2452 Kurumsal firmaya çalıştığımız gibi, Araca özel çözümler, isteğe uygun üretim 4400 ürünü, AR-GE birimlerimiz 6000 m2 kapalı alanda size özel tasarlayabiliyoruz.​
 
E-ticaret sitelerine,2650 markayı ve 11.000 ürünü tek noktadan sunuyor,sorunsuz e-ticaret desteği veriyoruz
 
21 Ülkeye İhracat'la Türkiye'nin ekonomisine kendi desteğimizi veriyoruz.
 
Her sattığımız ürüne özel önem veriyor,titizlikle hazırlıyoruz.Tek Tuş sistemi ile manuel müdaheleler tamamen devre dışı bırakıyor,% 100 otomatikleşmeler gerçekleştiriyoruz
 

Fırsatlar,

Drop Shipping >
 
 
XML bağlantısı ile otomatik veri iletişimi sayesinde 1 günde aktif edebilirsiniz.
 
Detaylar hk, www.modacarkurumsal.com’a bakabilirsin.
 
Bilgi almak için hemen web@modacar.com.tr 'den irtibata geç.
 

Sık Sorulan Sorular

Bayi olmak için şartlar nelerdir?
 
Özel bir şartımız bulunmamaktadır. Ltd, A.Ş, Şahıs şirketi veya hiç firmanız olmaması bile farketmemektedir. Kimlik numarasına fatura kesebildiğimizden sorun teşkil etmemektedir. (kimlik no'lu işlemlerde satış paltformundaki mağazanızı kontrol etmemiz bayilik için yeterlidir.)
 
Ürün bilgilerina nasıl ulaşırım?
 
Xml veritabanıyla ürüne ait tüm bilgileri otomatik çekebilir veya manuel olarak excel talep edebilr, seçtiğiniz ürünleri satabilirsiniz.
 
Dropshipping için kendi kurduğum e-ticaret sistemine ürünlerinizi kendim manuel olarak listeleyebilir miyim?
 
Manuel'de çalışabilirsiniz. Ancak stok ve fiyat değişikliklerinden sıkıntı yaşanabilir.​
 
Ne kadar kar edebilirim ?
 
Kar oranını bayilik talebinizi bize ulaşıp inceledindiğinde öğrenebilirsiniz.
 
Listelediğim ürünleriniz için kar marjını kendim belirleyebilir miyim?
 
Evet, kendinizde belirleyebilirsiniz.
 
Dropshipping için benden asgari bir sipariş bedeli talep ediyor musunuz yoksa websitem üzerinden her ne kadar sipariş gelirse gelsin bunu dropshipping yapıyor musunuz?
 
Alt limit olmadan, dilediğiniz kadar geçebilirsiniz.​
 
Ne zaman kargolanır ?
 
13:00’a kadar verdiğiniz Dropshipping siparişlerinizi aynı gün kargoluyoruz
 
Siparişleri size nasıl geçeceğiz ?
 
Siparişleri modacar.com.tr’den manuel olarak geçebilirsiniz.
 
Ödemeyi nasıl yapabilirim ?
 
Ödemeleri kredi kartına peşpin fiyatına 2 taksitle veya havale/eft olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 
Sipariş kimin adına gidecek ?
 
Buna siz karar verip, bayiliğiniz tamamlandığında bildirmeniz gerekmektedir. Sizin adınıza, kolinizle, paketinizle, koli bandınızla veya ModaCar adına gönderilebilir. Kargolama sırasında alt limitsiz  , firmanızın broşürlerini ya da hediyelerinin eklenmesini de talep edebilirsiniz.  
 
Toptan alım yapmak isteyenler için www.arabayaservis.com
 
ArabayaServis'le "Toptan Çözümler" sunuyoruz. Ürünleri çok daha uygun fiyatlara taksit desteğiyle alabilir ve kampanyalarla satışlarınızı arttırabilirsiniz.
 
Oto aksesuar mağazaları, benzin istasyonları, ara toptancılar, oto servisleri, yedek parça mağazaları, otomobil plazaları 11.000 ürün 2650 marka ve 4400 çeşit üretimimiz olan ürünleri "Toptan Çözümler"le Arabaya Servis'te % 70'e varan fiyat avantajları ve 9 taksitle alışveriş imkanı sunuyor, finansmanlarına katkı sağlıyoruz.
 
MARMARA Rivoluzione, Creative Solutions
 

Entegrasyon

ModaCar, e-ticaret sitelerine sunmuş olduğu, XML alt yapısı ile;

Ürüne ait görsel linki nin yer aldığı veritabanını çok pratik olarak size verilen link üzerinden 1 saat gibi kısa sürede sisteminize entegre edebilirsiniz. Bunun yanı sıra e-ticaret alt yapısı sağlayan ve satışını yapan tüm firmalardan datalarımızı otomatik olarak paket içerisinde hazır alabilirsiniz.

Güncelleme,

Ürünlerimize ait aktif/pasif,alış ve perakende satış fiyatlarımız günlük her 2 saatte bir otomatik olarak xml vertiabanımıza aktarılmaktadır.  Sistemimizde sitenizin hiçbir şekilde STOK tutmasına gerek bulunmamaktadır.Tüm tedarik,stok tarafımızdan karşılanmaktadır. Son kullanıcının satınaldığı üründen vazgeçmesi yada başka bir ürün almak istemesi durumunda ilgili arkadaşlarımız gerekli önerileri hızlı şekilde sunmaktadır . Arızalı yada ayıplı ürünlerde yine son kullanıcıya gerekli uygulama hızlı şekilde iletilmektedir. 

Garanti

Satılan her ürünü 2 sene garanti vermenin yanı sıra,bu süre zarfında yada 10 yıl süre ile yedekparça hizmetleride vermektedir. Müşterilerinden kendilerine ulaşan soru/sorunları tarafımıza ileterek en net cevapları en kısa sürede alması sağlanmaktadır.

Hediyeli ve İndirimli Ürünler :

Her ayın ilk günü ile son günü arasında sürecek olan İNDİRİMLİ ÜRÜNLER ve HEDİYELİ ÜRÜNLER yine ModaCar tarafından bedelleri karşılanacak şekilde bildirilmekte ve satışların hızlandırılması sağlanmakta ve bu sayede ciro seviyeleri maksimuma yükseltilmek istenmektedir.

Tedarik

İstanbul dışındaki online müşterilerimiz içinde sadece kargo ile gönderi yapılmaktadır. DropShipping sisteminide tercih edebilirsiniz.  

Hemen web@modacar.com.tr 'den irtibata geç

MARMARA Rivoluzione, Creative Solutions