BAYİLİK

ModaCar ile,

2452 Kurumsal firmaya ve size ,Araca özel çözümler, isteğe uygun üretim 4400 ürünü, AR-GE birimlerimiz 6000 m2 kapalı alanda size özel tasarlayıp üretiyor, pazarlamanıza destek veriyoruz.

E-ticaret sitelerine, 2650 markayı ve 11.000 ürünü tek noktadan sunuyor,sorunsuz e-ticaret desteği veriyoruz

21 Ülkeye İhracat'la Türkiye'nin ekonomisine kendi desteğimizi veriyoruz.

Her sattığımız ürüne özel önem veriyor,titizlikle hazırlıyoruz.Tek Tuş sistemi ile manuel müdaheleler tamamen devre dışı bırakıyor,% 100 otomatikleşmeler gerçekleştiriyoruz

Arabaya Servis ile,

"Toptan Çözümler" sunuyoruz.

Oto aksesuar mağazaları, benzin istasyonları, ara toptancılar, oto servisleri, yedek parça mağazaları otomobil plazaları 5000 ürün 436 marka "Toptan Çözümler"le Arabaya Servis'te % 70'e varan fiyat avantajları ve 9 taksitle alışveriş imkanı sunuyor, finansmanlarına katkı sağlıyoruz.

Simoni Racing ile,

Sadece hazır Oto aksesuar işinde değil,ürün ve hizmetlerimizle sürücüleri daha iyi hissettirme işindeyiz diyoruz. Yenilik anlayışımız, çarpıcı fiyatlar, değişik hisler duyabileceğiniz ürünler ve çeşitlilik yaratıyoruz.

Online, e-ticaret, web satış bayiliği mi istiyorsun ? Dropshipping fırsatı ile hemen başla!

Entegrasyon

ModaCar, e-ticaret sitelerine sunmuş olduğu, XML alt yapısı ile;

Ürüne ait görsel linki nin yer aldığı veritabanını çok pratik olarak size verilen link üzerinden 1 saat gibi kısa sürede sisteminize entegre edebilirsiniz. Bunun yanı sıra e-ticaret alt yapısı sağlayan ve satışını yapan tüm firmalardan datalarımızı otomatik olarak paket içerisinde hazır alabilirsiniz.

Güncelleme,

Ürünlerimize ait aktif/pasif,alış ve perakende satış fiyatlarımız günlük her 2 saatte bir otomatik olarak xml vertiabanımıza aktarılmaktadır.  Sistemimizde sitenizin hiçbir şekilde STOK tutmasına gerek bulunmamaktadır.Tüm tedarik,stok tarafımızdan karşılanmaktadır. Son kullanıcının satınaldığı üründen vazgeçmesi yada başka bir ürün almak istemesi durumunda ilgili arkadaşlarımız gerekli önerileri hızlı şekilde sunmaktadır . Arızalı yada ayıplı ürünlerde yine son kullanıcıya gerekli uygulama hızlı şekilde iletilmektedir. 

Garanti

Satılan her ürünü 2 sene garanti vermenin yanı sıra,bu süre zarfında yada 10 yıl süre ile yedekparça hizmetleride vermektedir. Müşterilerinden kendilerine ulaşan soru/sorunları tarafımıza ileterek en net cevapları en kısa sürede alması sağlanmaktadır.

Hediyeli ve İndirimli Ürünler :

Her ayın ilk günü ile son günü arasında sürecek olan İNDİRİMLİ ÜRÜNLER ve HEDİYELİ ÜRÜNLER yine ModaCar tarafından bedelleri karşılanacak şekilde bildirilmekte ve satışların hızlandırılması sağlanmakta ve bu sayede ciro seviyeleri maksimuma yükseltilmek istenmektedir.

Tedarik

İstanbul dışındaki online müşterilerimiz içinde sadece kargo ile gönderi yapılmaktadır. DropShipping sisteminide tercih edebilirsiniz.  

Hemen irtibata geç

MARMARA Rivoluzione, Creative Solutions